Kendrion-Hahn DEURMGN GT50R061.00PF2015 - 40005874
Artikelnummer: 20517839 | Fabrikantnummer: 40005874 | EAN: 8716297001546
Het productnummer van de fabrikant is 40005874. Het EAN nummer is 8716297001546. Het interne artikelnummer is 20517839.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kendrion-Hahn
Toon alle producten van Kendrion-Hahn |
| Serie |
Wand
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Afvalvertraagd |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Explosieveilig | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Bouwvorm | Hoekig |
| Gripkracht | 490 N |
| Met verbreekdrukknop | Ja |
| Diameter deurmagneet | 50 mm |
| Met ankerplaat | Nee |
| Kleur magneetbehuizing | Grijs |
| Opgenomen vermogen | 2.2 W |
| Opmerking | Afvalvertr. ingebouwd |
| Vloermontage | Nee |
| Wandafstand | 49 mm |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |