Ketting kortschalmig ev din5685 16x5,4x3 - 0910013
Artikelnummer: 26638338 | Fabrikantnummer: 0910013 | EAN: 8719942079723
Omschrijving
Walraven Ketting kortschalmig ev DIN5685 16x5,4x3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0910013. Het EAN nummer is 8719942079723. Het interne artikelnummer is 26638338.
| Klasse |
Ketting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
KETTING
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Kleur | Zink |
| Gelast | Ja |
| Draaglast | 40 kg |
| Model | Schakelketting |
| Breukbelasting | 2800 N |
| Breedte schakel | 11.4 mm |
| Lengte schakel | 16 mm |
| Categorieën |
Toegangscontrole
Coax en data |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product