KG281 Versterkingsbeugel SV - APITestReference2
Artikelnummer: 26560791 | Fabrikantnummer: APITestReference2
Het productnummer van de fabrikant is APITestReference2. Het interne artikelnummer is 26560791.
| Klasse |
Ophangbeugel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
KG281
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Gootbevestiging | Schroefbaar |
| Geschikt voor draadgoot | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Draaglast | 49050 N |
| Model | Ophangbeugel bovenliggend |
| RAL-nummer | 3 |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 23 - 4724213 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 3 - 4 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago