Klemko Aanwezigheidsdetector plafond inbouw 2000W Ø=7M - 870470
Artikelnummer: 21507775 | Fabrikantnummer: 870470 | EAN: 8716643063686
Het productnummer van de fabrikant is 870470. Het EAN nummer is 8716643063686. Het interne artikelnummer is 21507775.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Sensoren
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Inbouwdiameter | 63 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 80 mm |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 40 °C |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Scanhoek | 360 ° |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 5 - 360 ° |
| Max. presentiebereik | 50 m² |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Categorieën |
Bewegingsmelder
Armaturen |
Artikelnummer: 21507775
Fabrikantnummer: 870470