Klemko SPOTSCHW LAGOS-XPG-KIT4 - 863856
Artikelnummer: 20318220 | Fabrikantnummer: 863856 | EAN: 8716643059238
Omschrijving
Klemko Klemko LAGOS ledlamp, lengte 61mm, diameter 65mm, energie-efficiëntieklasse A++, 2.3W, voet connector, temperatuur 3000K, lichtstroom 180lm, stralingshoek 90°, gemiddelde nom. levensduur 50000u, lampvorm rond, nom. spanning 3.3V, nom. stroom 700mA, spanningstype DC, 1 chips, 1 LED's,
Het productnummer van de fabrikant is 863856. Het EAN nummer is 8716643059238. Het interne artikelnummer is 20318220.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Klemko - LAGOS-XPG-KIT4 - Compleet Lagos pakket met 3x Lagos XPG ledspot (3000K), dimbaar - verpakt per 1 Stuk in Kartonnen doos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Klemko
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Led spots, inbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Breedte | 65 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Aantal polen | 2 |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Lengte | 65 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 3.3 - 3.3 V |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Max. systeemvermogen | 2.3 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 61 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 61 mm |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Huidige product