Klemko Bewegingsschakelaar bewegingssensor inbouw 360° ac wit ip55 - 870506
Artikelnummer: 10412920 | Fabrikantnummer: 870506 | EAN: 8716643033528
Het productnummer van de fabrikant is 870506. Het EAN nummer is 8716643033528. Het interne artikelnummer is 10412920.
Klemko - IB-PIR-100/42V - PIR Bewegingsmelder Inbouw universeel 42Vac 1000W 360° ø=6M - verpakt per 1 PCE in CT
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Sensoren
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 82 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Diepte | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 1 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Bediening op afstand | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Max. nalooptijd | 20 min |
| Max. schakelvermogen | 1000 W |
| Inbouwdiameter | 22 mm |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Min. nalooptijd | 6 s |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Hoogte | 20.5 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 10000 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° |
| Nom. spanning | 42 - 42 V |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Scanhoek | 360 ° |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Categorieën |
Bewegingsmelder
Armaturen |
Artikelnummer: 10412920
Fabrikantnummer: 870506