Klemko Bewegingsschakelaar bewegingssensor inbouw 200° ac wit ip40 - 870546
Artikelnummer: 11968036 | Fabrikantnummer: 870546 | EAN: 8716643033436
Het productnummer van de fabrikant is 870546. Het EAN nummer is 8716643033436. Het interne artikelnummer is 11968036.
Klemko - IB-PIR-W/10MG - Bewegingsmelder muur inbouw, 2000W, 200° L=9M, 3-draads - verpakt per 1 PCE in CT
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Sensoren
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Hoogte | 80 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Diepte | 24 mm |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Inbouwbreedte | 50 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Max. inschakelstroom | 350 A |
| Min. nalooptijd | 1 s |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 9 m |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 10000 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 200 ° |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Scanhoek | 200 ° |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Nee |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Categorieën |
Bewegingsmelder
Armaturen |
Artikelnummer: 11968036
Fabrikantnummer: 870546