Lumiko Spot led 300LM 3000K 1-3,3W ip44 - 863686
Artikelnummer: 22690741 | Fabrikantnummer: 863686 | EAN: 8716643064355
Omschrijving
Klemko Faro downlight/spot/schijnwerper, temperatuur 3000K, subcategorie spot, behuizing zwart, beschermingsgraad (IP) IP44, dimbaar DALI, met lichtbron, max. systeemvermogen 3.1W, verstelbaarheid zwenkbaar, dimbaar faseafsnijding, buitendiameter 32mm, nom. spanning 8.8V,
Het productnummer van de fabrikant is 863686. Het EAN nummer is 8716643064355. Het interne artikelnummer is 22690741.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Klemko - LCB-OPB-ZW-WW - Faro COB LED opbouw armatuur zwart 3,1W, 350mA, 3000K IP44 - verpakt per 1 Stuk in Kartonnen doos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Klemko
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Compact opbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 45 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 27 mm |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Lengte | 32 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Buitendiameter | 32 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 148 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 - 458 lm |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Huidige product