Klemko Leddriver constante stroom, Lumiko Leddriver Constante stroom, CC 350ma, 3-18W, 1CH easy, met snoe - 860662-350
Artikelnummer: 26724053 | Fabrikantnummer: 860662-350 | EAN: 8716643076778
Het productnummer van de fabrikant is 860662-350. Het EAN nummer is 8716643076778. Het interne artikelnummer is 26724053.
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Leddriver constante stroom, Lumiko
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Overtemperatuurbeveiliging | Ja |
| Overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Hoogte | 32 mm |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| DIN-railmontage | Nee |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsstroom | 350 - 350 mA |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar RF | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Uitgangsvermogen | 1 - 50 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Uitgangsspanning | 8 - 52 V |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimmen D4i | Nee |
| Bediening via Matter | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Klemko Lumiko Easy Wandzender Kinetisch 1 groep wit easy
Artikelnummer: 23864730
Fabrikantnummer: 860696
Klemko WANDZENDER 1 GROEP ZW
Artikelnummer: 23891207
Fabrikantnummer: 860698
Klemko WANDZENDER 2 GROEP W
Artikelnummer: 23891211
Fabrikantnummer: 860700
Klemko WANDZENDER 2 GROEP ZW
Artikelnummer: 23891213
Fabrikantnummer: 860702
Klemko AFSTBED 4 GROEP + 2SCENES
Artikelnummer: 23891217
Fabrikantnummer: 860712
Klemko DRIVER CC 350-700MA 10W 1
Artikelnummer: 23891218
Fabrikantnummer: 860660
Artikelnummer: 26724053
Fabrikantnummer: 860662-350