Lumiko Mini led spot led 30LM 3000K 0,5W ip67 - 867600
Artikelnummer: 22690760 | Fabrikantnummer: 867600 | EAN: 8716643064362
Omschrijving
Klemko Mini downlight/spot/schijnwerper, temperatuur 3000K, subcategorie spot, geschikt voor inbouwmontage, behuizing wit, inbouwdiameter 11mm, beschermingsgraad (IP) IP67, dimbaar DALI, met lichtbron, max. systeemvermogen 0.5W, verstelbaarheid niet verstelbaar, dimbaar faseafsnijding,
Het productnummer van de fabrikant is 867600. Het EAN nummer is 8716643064362. Het interne artikelnummer is 22690760.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Klemko - MIL11WH-WW-0,5W - Witte mini LED IP67, 11mm, 0,5W, 3000K, diffuus - verpakt per 1 Stuk in Zak
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Klemko
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
MIL11 industriele led spots
Toon alle producten in deze serie |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Lengte | 22 mm |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Hoogte/diepte | 30 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 15 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Buitendiameter | 15 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Max. systeemvermogen | 0.5 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 0.5 - 0.5 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Inbouwdiameter | 11 - 11 mm |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Inbouwhoogte | 30 - 30 mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 60 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 - 30 lm |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Huidige product