Klemko PLF losse slave sensor inbouw 360° wit ip20 - 870555
Artikelnummer: 10443829 | Fabrikantnummer: 870555 | EAN: 8716643026032
Het productnummer van de fabrikant is 870555. Het EAN nummer is 8716643026032. Het interne artikelnummer is 10443829.
Klemko - PLF-IB-PIRS10 - Losse slave PIR sensor met 10m kabel en RJ12 voor de 870550-G2 - verpakt per 1 Stuk in Kartonnen doos
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Sensor accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluitwijze | Overig |
| Transparant | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiepte | 38 mm |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aantal schakelzones | 1 |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Bediening op afstand | Ja |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Scanhoek | 360 ° |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. presentiebereik | 165 m² |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Lengte aansluitkabel | 10000 mm |
| Categorieën |
Bewegingsmelder
Armaturen |
Klemko bewegingsschakelaar Presentiemelder Wit IP44 30/360°
Artikelnummer: 10443523
Fabrikantnummer: 870550