Lumiko LCB spot led 300LM 2700K 1-3,3W ip20 - 863727
Artikelnummer: 20218379 | Fabrikantnummer: 863727 | EAN: 8716643056978
Het productnummer van de fabrikant is 863727. Het EAN nummer is 8716643056978. Het interne artikelnummer is 20218379.
Kleurtemperatuur
Klemko - LCB-SPOT-62-EWW - Siena Fix COB LED spot RVS look 3,1W, 350mA, 2700K - verpakt per 1 Stuk in Kartonnen doos
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Klemko
Toon alle producten van Klemko |
| Serie |
Compact inbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Aantal polen | 2 |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Buitendiameter | 62 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Inbouwdiameter | 50 - 50 mm |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Inbouwhoogte | 27 - 27 mm |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Klemko universele LED dimmer 1-200W
Artikelnummer: 20793112
Fabrikantnummer: 891042
Klemko Leddriver constante stroom, fase di Leddriver Constante stroom 350ma, 4W, dimbaar
Artikelnummer: 23850034
Fabrikantnummer: 860300