Knipex GERDSCHPTS LG BIGTWINMOVE - 00 21 41 LE
Artikelnummer: 23258870 | Fabrikantnummer: 00 21 41 LE | EAN: 4003773071549
Omschrijving
Knipex gereedschapskist/-tas tas
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Knipex
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00 21 41 LE. Het EAN nummer is 4003773071549. Het interne artikelnummer is 23258870.
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
D08010300
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 520 mm |
| Hoogte | 290 mm |
| Kwaliteitsklasse | ABS |
| Met slot | Ja |
| Signaalrood | Nee |
| Uitvoering | Tas |
| Met schouderriem | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Vakkendoos uitneembaar | Nee |
| Handgreep telescopisch | Ja |
| Met vakscheider | Ja |
| Met schuim | Nee |
| Diepte | 435 mm |
| Totaal aantal vakken | 35 |
| Afmeting | 520 x 435 x 290 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product