Knipex MONIERTNG 9901-200MM - 99 01 200
Artikelnummer: 20534852 | Fabrikantnummer: 99 01 200 | EAN: 4003773021452
Het productnummer van de fabrikant is 99 01 200. Het EAN nummer is 4003773021452. Het interne artikelnummer is 20534852.
| Klasse |
Nijptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9901
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Max. knipdiam. half hard draad | 1.8 mm |
| Norm | DIN ISO 9242 |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Handvat | Kunststof bekleed |
| Max. knipdiam. harde draad | 1.4 mm |
| Gewicht | 247 g |
| Oppervlaktebescherming | Gepolijst |
| Categorieën | Gereedschap |