Knipex MONIERTNG 9901-280MM - 99 01 280
Artikelnummer: 20534838 | Fabrikantnummer: 99 01 280 | EAN: 4003773021490
Het productnummer van de fabrikant is 99 01 280. Het EAN nummer is 4003773021490. Het interne artikelnummer is 20534838.
| Klasse |
Nijptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9901
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 280 mm |
| Max. knipdiam. half hard draad | 2.8 mm |
| Max. knipdiam. harde draad | 1.8 mm |
| Norm | DIN ISO 9242 |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Gewicht | 499 g |
| Handvat | Kunststof bekleed |
| Oppervlaktebescherming | Gepolijst |
| Categorieën | Gereedschap |