Knipex MONIERTNG 9911-300MM - 99 11 300
Artikelnummer: 20534847 | Fabrikantnummer: 99 11 300 | EAN: 4003773042365
Het productnummer van de fabrikant is 99 11 300. Het EAN nummer is 4003773042365. Het interne artikelnummer is 20534847.
| Klasse |
Nijptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9911
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 300 mm |
| Max. knipdiam. harde draad | 2 mm |
| Max. knipdiam. half hard draad | 3.8 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Norm | DIN ISO 9242 |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Handvat | Kunststof bekleed |
| Oppervlaktebescherming | Gepolijst |
| Categorieën | Gereedschap |