Knipex K1321 Schroevendraaier 1000V 9821 4,5 MM - 98 21 45
Artikelnummer: 20509029 | Fabrikantnummer: 98 21 45 | EAN: 4003773026426
Het productnummer van de fabrikant is 98 21 45. Het EAN nummer is 4003773026426. Het interne artikelnummer is 20509029.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9821
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering | Recht |
| Geïsoleerd | Ja |
| Norm | EN 60900 |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Totale lengte | 270 mm |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Zeskant aan kling | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bledbreedte | 4.5 mm |
| Klinglengte | 180 mm |
| Greepuitvoering | Ergonomisch |
| Bleddikte | 1 mm |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |