Knipex SCHRVDR 9820-2,5 1000V - 98 20 25
Artikelnummer: 20509094 | Fabrikantnummer: 98 20 25 | EAN: 4003773062325
Het productnummer van de fabrikant is 98 20 25. Het EAN nummer is 4003773062325. Het interne artikelnummer is 20509094.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9820
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering | Recht |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 160 mm |
| Norm | EN 60900 |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Bleddikte | 0.6 mm |
| Zeskant aan kling | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Greepuitvoering | Ergonomisch |
| Bledbreedte | 2.5 mm |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |