Knipex K1320 Schroevendraaier geisoleerd 9820 4,0 MM - 98 20 40
Artikelnummer: 20509034 | Fabrikantnummer: 98 20 40 | EAN: 4003773026402
Het productnummer van de fabrikant is 98 20 40. Het EAN nummer is 4003773026402. Het interne artikelnummer is 20509034.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
9820
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering | Recht |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 185 mm |
| Norm | EN 60900 |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Zeskant aan kling | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Greepuitvoering | Ergonomisch |
| Bledbreedte | 4 mm |
| Klinglengte | 105 mm |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Artikelnummer: 20509034
Fabrikantnummer: 98 20 40