Knipex Telefoontang 45GR.+zijsn. 200 MM - 26 25 200
Artikelnummer: 20531387 | Fabrikantnummer: 26 25 200 | EAN: 4003773035039
Het productnummer van de fabrikant is 26 25 200. Het EAN nummer is 4003773035039. Het interne artikelnummer is 20531387.
| Klasse |
Telefoontang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
K1026
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Vorm | Gebogen |
| VDE getest | Nee |
| Stripfunctie | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kopbreedte | 2.5 mm |
| Kophoogte | 3 mm |
| Beklengte | 73 mm |
| Categorieën |
Combinatietangen
Tang Gereedschap |