Knipex ZYSNTNG 7702-115MM ESD - 77 02 115 ESD
Artikelnummer: 20389587 | Fabrikantnummer: 77 02 115 ESD | EAN: 4003773025092
Het productnummer van de fabrikant is 77 02 115 ESD. Het EAN nummer is 4003773025092. Het interne artikelnummer is 20389587.
| Klasse |
Zijkniptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
7702
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 115 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Vorm | Standaard |
| Gewicht | 80 g |
| Norm | DIN ISO 9654 |
| Max. knipdiam. zachte draad | 1.6 mm |
| Max. knipdiam. harde draad | 0.6 mm |
| Max. knipdiam. half hard draad | 1.2 mm |
| ESD getest | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gepolijst |
| Categorieën |
Kniptangen
Tang Gereedschap |