Knipex ZYSNTNG 7742-115MM ESD - 77 42 115 ESD
Artikelnummer: 20389579 | Fabrikantnummer: 77 42 115 ESD | EAN: 4003773031901
Het productnummer van de fabrikant is 77 42 115 ESD. Het EAN nummer is 4003773031901. Het interne artikelnummer is 20389579.
| Klasse |
Zijkniptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
7742
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 115 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Vorm | Standaard |
| Max. knipdiam. zachte draad | 1.3 mm |
| Norm | DIN ISO 9654 |
| Max. knipdiam. half hard draad | 0.8 mm |
| ESD getest | Ja |
| Max. knipdiam. harde draad | 0 mm |
| Gewicht | 85 g |
| Oppervlaktebescherming | Gepolijst |
| Categorieën |
Kniptangen
Tang Gereedschap |