Knipex KOFFR ROBUST23 STRT ELKTR - 00 21 34 HL S2
Artikelnummer: 23807167 | Fabrikantnummer: 00 21 34 HL S2 | EAN: 4003773087366
Omschrijving
Knipex Robust gereedschapskist/-tas
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00 21 34 HL S2. Het EAN nummer is 4003773087366. Het interne artikelnummer is 23807167.
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Knipex
Toon alle producten van Knipex |
| Serie |
Robust
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 0 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 0 mm |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Met slot | Nee |
| Met schouderriem | Nee |
| Handgreep telescopisch | Nee |
| Hangslotbeugel | Ja |
| Met vakscheider | Ja |
| Met schuim | Nee |
| Rolbaar | Nee |
| Geschikt voor | Gereedschap |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Koffer |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product