KNX Voeding 30V / 960ma, 4PK - KNX PWR 960
Artikelnummer: 24081854 | Fabrikantnummer: KNX PWR 960 | EAN: 5063208001601
Omschrijving
KNX Voeding 30V / 960mA, 4PK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is KNX PWR 960. Het EAN nummer is 5063208001601. Het interne artikelnummer is 24081854.
| Klasse |
Voedingseenheid bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 144 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Met LED indicatie | Ja |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 10 |
| Hoogte | 64 mm |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Busspanning bufferbaar | Ja |
| Aantal geïntegreerde smoorspoelen | 1 |
| Aantal verzorgbare lijnen | 1 |
| Max. uitgangsstroom | 960 mA |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Secundaire spanning | 0 V |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Opgenomen vermogen | 28.8 W |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product