Koopman 12/4-6MM ELK 1S WIT - 88716770
Artikelnummer: 20320426 | Fabrikantnummer: 88716770 | EAN: 9006604116735
Het productnummer van de fabrikant is 88716770. Het EAN nummer is 9006604116735. Het interne artikelnummer is 20320426.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Koopman
Toon alle producten van Koopman |
| Serie |
EKL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Directe montage |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Aantal polen | 12 |
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Boorgatafstand centrisch | 10 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 80 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Lasklemmen lasdoppen en kroonstrippen
Installatiemateriaal |