Koopman EKL Ekl 0e pa aansluitklem 12P/1,0-4,0MM2 - 88273901
Artikelnummer: 26707346 | Fabrikantnummer: 88273901 | EAN: 9006604003196
Het productnummer van de fabrikant is 88273901. Het EAN nummer is 9006604003196. Het interne artikelnummer is 26707346.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Koopman
Toon alle producten van Koopman |
| Serie |
EKL
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Ja |
| Montagewijze | Directe montage |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Aantal polen | 12 |
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Boorgatafstand centrisch | 8 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 1 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 85 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |