Kraus & naimer omschakelaar - CH10A211FT2
Artikelnummer: 11161024 | Fabrikantnummer: CH10A211FT2 | EAN: 9004257073412
Het productnummer van de fabrikant is CH10A211FT2. Het EAN nummer is 9004257073412. Het interne artikelnummer is 11161024.
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Kraus & Naimer
Toon alle producten van Kraus & Naimer |
| Serie |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaigreep |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Met nulstand | Ja |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitvoering schakelaar | Omschakelaar |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |