KS Verlichting KS lech 3 sokkellamp RVS zilv - 7028
Artikelnummer: 20904018 | Fabrikantnummer: 7028 | EAN: 8714732702850
Het productnummer van de fabrikant is 7028. Het EAN nummer is 8714732702850. Het interne artikelnummer is 20904018.
Tuinlamp Lech 3 RVS |7028
Trendy en stijlvolle vormgegeven Tuinlamp, met een luxe uitstraling. De lamp is volledig uitgevoerd in RVS. De lamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Combineer met verankeringspaal Spie mini artikelnummer: 5829.
- H: 45 cm x B: 12 cm x D: 12 cm
- Zilver
- Vervaardigd van RVS
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
KS Verlichting
Toon alle producten van KS Verlichting |
| Serie |
Lech
Toon alle producten in deze serie |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Lamphouder | E27 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Hoogte/diepte | 450 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtverdeling | Symmetrisch/asymmetrisch |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bolderarmatuur |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Max. systeemvermogen | 40 W |
| Met grondplaat | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 40 - 40 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 7.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | RVS 304 (V2A) |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Categorieën |
Buitenverlichting
Armaturen |
KS Verlichting lech tuinverlichtingsarmatuur led bolderarmatuur 7029
Artikelnummer: 20459151
Fabrikantnummer: 7029
Conex Kabelmof Universeel gietmofpakket 2K pu 350ML +V
Artikelnummer: 23712087
Fabrikantnummer: CH100350