Lapp LIY 1X0,25 BR HA250 - 4126003S
Artikelnummer: 20412133 | Fabrikantnummer: 4126003S | EAN: 4044777977086
Omschrijving
Lapp LiY 70° installatiedraad, nom. geleiderdoorsnede 0.25mm², samenstelling geleider klasse 5 = soepel, aderkleur bruin, nom. geleiderdiameter 0.56mm, aderisolatie PVC, toegestane kabelbuitentemperatuur, -30 - +70°C, AWG-maat 24, nom. buitendiameter 1.3mm, toegestane kabelbuitentemperatuur,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Lapp
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4126003S. Het EAN nummer is 4044777977086. Het interne artikelnummer is 20412133.
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Lapp
Toon alle producten van Lapp |
| Serie |
LiY
Toon alle producten in deze serie |
| Type | 70° |
| Halogeenvrij volgens EN 50267-2-2 | Nee |
| Rookarm vlgs. EN 61034-2 | Nee |
| Aderisolatie | PVC |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Brandvertraging | Nee |
| AWG-maat | 24 |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens EN 60811-404 | Nee |
| UL-keur | Nee |
| Geleidermateriaal | Cu, blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.25 mm² |
| Scherm | Nee |
| Oliebestendig vlgs. EN 60811-2-1 | Nee |
| Koudebestendig vlgs. EN 60811-1-4 | Nee |
| Nom. spanning U0 | 50 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur, in beweging | -30 t/m 70 °C |
| Nom. spanning U | 50 V |
| Nom. geleiderdiameter | 0.56 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur, vast gemonteerd | -30 t/m 70 °C |
| Aderkleur | Bruin |
| Nom. buitendiameter | 1.3 mm |
| Categorieën |
Stuurstroomkabel
Draad en kabel |
Huidige product