Lastscheider Emax e3 new e3h/E MS 2500 iii 750VDC F H - 1SDA059067R1
Artikelnummer: 23381209 | Fabrikantnummer: 1SDA059067R1 | EAN: 8015644614263
Omschrijving
Lastscheider Emax E3 new E3H/E MS 2500 III 750VDC F H
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA059067R1. Het EAN nummer is 8015644614263. Het interne artikelnummer is 23381209.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Emax
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Diepte | 302 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 750 V |
| Hoogte | 418 mm |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2500 A |
| Breedte | 404 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 40 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 750 - 750 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 2500 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Lastscheider Emax e3 new e3h/E MS 2500 iii 750VDC F H
Artikelnummer: 23381209
Fabrikantnummer: 1SDA059067R1