DURALAMP LED Retrofit Led Kogellamp0.5W e27 230vac groen ip20 - L140PG
Artikelnummer: 22740703 | Fabrikantnummer: L140PG | EAN: 8011905836603
Het productnummer van de fabrikant is L140PG. Het EAN nummer is 8011905836603. Het interne artikelnummer is 22740703.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
DURALAMP
Toon alle producten van DURALAMP |
| Serie |
LED Retrofit
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Groen |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Lengte | 69 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
DURALAMP
» Meer informatie over DURALAMPArtikelnummer: 22740703
Fabrikantnummer: L140PG