Ledvance HIGH BAY COMPACT GEN 2 High Bay compact gen 2 V 220W ML 8405065 ip65 - 4099854743832
Artikelnummer: 26646680 | Fabrikantnummer: 4099854743832 | EAN: 4099854743832
Het productnummer van de fabrikant is 4099854743832. Het EAN nummer is 4099854743832. Het interne artikelnummer is 26646680.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
HIGH BAY COMPACT GEN 2
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Lengte | 300 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Buitendiameter | 300 mm |
| Slagvastheid | IK06 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Max. systeemvermogen | 220 W |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 6500 K |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. stroom | 960 - 960 mA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 1 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 9 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 12 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Breedte | mm |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 - 160 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 22500 - 34100 lm |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
Ledvance HIGH BAY COMPACT High Bay compact 166W 865 110deg ip65
Artikelnummer: 23526831
Fabrikantnummer: 4058075708228
Ledvance HIGH BAY COMPACT High Bay compact 225W 840 110deg ip65
Artikelnummer: 23526833
Fabrikantnummer: 4058075708204
Ledvance HIGH BAY COMPACT High Bay compact 166W 840 110deg ip65
Artikelnummer: 23526834
Fabrikantnummer: 4058075708198
Ledvance HIGH BAY COMPACT High Bay compact 225W 865 110deg ip65
Artikelnummer: 25666831
Fabrikantnummer: 4058075775138
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26646680
Fabrikantnummer: 4099854743832