Ledvance HIGH BAY EMERGENCY KIT High Bay emergency kit conv box 30W 3H MT at - 4099854690624
Artikelnummer: 26714754 | Fabrikantnummer: 4099854690624 | EAN: 4099854690624
Het productnummer van de fabrikant is 4099854690624. Het EAN nummer is 4099854690624. Het interne artikelnummer is 26714754.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
HIGH BAY EMERGENCY KIT
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 280 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Vermogen | 30 W |
| Vrijstaand | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Ledvance High bay gen 5 75W 840 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161946
Fabrikantnummer: 4058075844285
Ledvance High bay gen 5 150W 840 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161948
Fabrikantnummer: 4058075844315
Ledvance High bay gen 5 75W 840 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161949
Fabrikantnummer: 4058075844292
Ledvance High bay gen 5 150W 840 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161950
Fabrikantnummer: 4058075844308
Ledvance High bay gen 5 200W 840 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161951
Fabrikantnummer: 4058075844339
Ledvance High bay gen 5 200W 840 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161952
Fabrikantnummer: 4058075844322
Ledvance High bay gen 5 150W 865 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161953
Fabrikantnummer: 4058075844360
Ledvance High bay gen 5 200W 865 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161954
Fabrikantnummer: 4058075844384
Ledvance High bay gen 5 75W 865 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161955
Fabrikantnummer: 4058075844353
Ledvance High bay gen 5 150W 865 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161956
Fabrikantnummer: 4058075844377
Ledvance High bay gen 5 200W 865 110deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161959
Fabrikantnummer: 4058075844391
Ledvance High bay gen 5 75W 865 70deg ip66 PS
Artikelnummer: 24161962
Fabrikantnummer: 4058075844346
Ledvance HIGH BAY FLEX High Bay flex 240W 35 ML 840 WT
Artikelnummer: 26571608
Fabrikantnummer: 4099854538780
Ledvance HIGH BAY FLEX High Bay flex 240W 70 ML 840 WT
Artikelnummer: 26571609
Fabrikantnummer: 4099854538797
Ledvance HIGH BAY FLEX High Bay flex 240W 110 ML 840 WT
Artikelnummer: 26571610
Fabrikantnummer: 4099854538803
Ledvance HIGH BAY FLEX High Bay flex 240W 35x80 ML 840 WT
Artikelnummer: 26571611
Fabrikantnummer: 4099854538810
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26714754
Fabrikantnummer: 4099854690624