Ledvance LED TUBE T8 EM VALUE Led Tube T8 em value 1200 MM 17.7W 840 - 4099854754036
Artikelnummer: 26714778 | Fabrikantnummer: 4099854754036 | EAN: 4099854754036
Het productnummer van de fabrikant is 4099854754036. Het EAN nummer is 4099854754036. Het interne artikelnummer is 26714778.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
LED TUBE T8 EM VALUE
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 18 kWh |
| Lengte | 1212 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 80 - 80 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 135 lm/W |
| Lichtstroom | 2400 - 2400 lm |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2400 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvermogen | 17.7 - 17.7 W |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 18 % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Ledvance Led tube T8 em value 1200 MM 15W 840
Artikelnummer: 26526246
Fabrikantnummer: 4099854434624
Ledvance Led tube T8 em ultra output value 1200 MM 20W 840
Artikelnummer: 26526254
Fabrikantnummer: 4099854434808
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26714778
Fabrikantnummer: 4099854754036