Ledvance MAGNETIC LED RING Magnetic Led ring 12W ML 83040 ac - 4099854756801
Artikelnummer: 26646691 | Fabrikantnummer: 4099854756801 | EAN: 4099854756801
Het productnummer van de fabrikant is 4099854756801. Het EAN nummer is 4099854756801. Het interne artikelnummer is 26646691.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
MAGNETIC LED RING
Toon alle producten in deze serie |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Hoogte/diepte | 31 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 130 mm |
| Transparant | Nee |
| Stralingshoek | 160 ° |
| Diameter | 130 mm |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26646691
Fabrikantnummer: 4099854756801