Ledvance MANUAL CONTROL UNIT SELECT DIM EXC Manual Control unit select dim exc select dim exchangeable - 4099854846823
Artikelnummer: 26732252 | Fabrikantnummer: 4099854846823 | EAN: 4099854846823
Het productnummer van de fabrikant is 4099854846823. Het EAN nummer is 4099854846823. Het interne artikelnummer is 26732252.
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
MANUAL CONTROL UNIT SELECT DIM EXC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Type voeding | AC |
| Opgenomen vermogen | W |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Ledvance Surface mount frame mount frame
Artikelnummer: 24227799
Fabrikantnummer: 4058075843561
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26732252
Fabrikantnummer: 4099854846823