Ledvance SPOT COMBO IP65/5X RING ADJUST Spot Combo ip65/5X ring adjust ip65/5X ring adj square WT - 4099854736780
Artikelnummer: 26646666 | Fabrikantnummer: 4099854736780 | EAN: 4099854736780
Het productnummer van de fabrikant is 4099854736780. Het EAN nummer is 4099854736780. Het interne artikelnummer is 26646666.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Ledvance
Toon alle producten van Ledvance |
| Serie |
SPOT COMBO IP65/5X RING ADJUST
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 82 mm |
| Lengte | 82 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 3.8 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Decorelement |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Ledvance SPOT COMBO RING ADJUST Spot Combo ring adjust adj square WT
Artikelnummer: 23823599
Fabrikantnummer: 4099854097973
Ledvance SPOT COMBO DALI IP65 Spot Combo dali ip65 adj da V 6W ML 9273040 ip65 WT
Artikelnummer: 26646655
Fabrikantnummer: 4099854736551
Ledvance SPOT COMBO IP65/5X Spot Combo ip65/5X adj V 6W ML 9273040 dim ip65/5X WT
Artikelnummer: 26646663
Fabrikantnummer: 4099854736490
Ledvance
LEDVANCE is een van 's werelds toonaangevende producenten van algemene verlichting voor professionele gebruikers en consumenten en biedt een compleet assortiment LED armaturen voor een breed spectrum aan toepassingen, intelligente verlichtingsproducten voor smart homes en -gebouwen, een van de grootste LED lampenportfolio's in de sector alsook traditionele lichtbronnen.
LEDVANCE is ontstaan vanuit OSRAM en combineert traditionele algemene verlichting met moderne, geavanceerde verlichtingstechnologieën. De basis van LEDVANCE wordt gevormd door vertrouwde, langdurige klantrelaties en een sterk distributienetwerk dat uitstekende toegang tot de wereldwijde markt biedt. Gebaseerd op haar kennis van de verlichtingsmarkt, populaire technologieën en veranderende behoeften, speelt LEDVANCE in op de specifieke en individuele vraag van zowel directe als indirecte klanten.
LEDVANCE is actief in meer dan 140 landen en is toegewijd aan verantwoordelijk handelen richting klanten, werknemers, zakenpartners, de maatschappij en het milieu - op elke locatie.
» Meer informatie over LedvanceArtikelnummer: 26646666
Fabrikantnummer: 4099854736780