RZB LIGHT CASE Light Case, 117 W, 17700 LM, 840, zilver, dali, klokarmaturen, L 406 B - 921681.004.76
Artikelnummer: 24142565 | Fabrikantnummer: 921681.004.76 | EAN: 4051859699576
Het productnummer van de fabrikant is 921681.004.76. Het EAN nummer is 4051859699576. Het interne artikelnummer is 24142565.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
RZB
Toon alle producten van RZB |
| Serie |
Light Case
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Slagvastheid | IK05 |
| Hoogte/diepte | 110 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Spanningstype | AC/DC |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Breedte | 397 mm |
| Lengte | 406 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Vermogensfactor | 0.99 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 55 °C |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Max. systeemvermogen | 117 W |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Geschikt voor lampvermogen | 117 - 117 W |
| Nom. stroom | 488 - 532 mA |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 151 - 151 lm/W |
| Buitendiameter | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0.05 % |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 17700 - 17700 lm |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
RZB LIGHT CASE Light Case, ongelakt, toebehoren, LP 1750
Artikelnummer: 22829190
Fabrikantnummer: 982642.000
RZB LIGHT CASE Light Case, ongelakt, toebehoren, LP 1850
Artikelnummer: 22829191
Fabrikantnummer: 982642.010
RZB LIGHT CASE Light Case, wit, toebehoren, L 70 B 30 H 19
Artikelnummer: 22829200
Fabrikantnummer: 982689.002
RZB LIGHT CASE Light Case, zilver, toebehoren, L 403 B 61 H 283
Artikelnummer: 22829206
Fabrikantnummer: 982691.014
Artikelnummer: 24142565
Fabrikantnummer: 921681.004.76