Light4u Donar he 3000LM/930PW 23W 60° zwart - 1.045EHB930006000000
Artikelnummer: 25675561 | Fabrikantnummer: 1.045EHB930006000000 | EAN: 8719981230864
Omschrijving
Donar M HE 3150Lm/930 23W 60° black
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1.045EHB930006000000. Het EAN nummer is 8719981230864. Het interne artikelnummer is 25675561.
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Light4U
Toon alle producten van Light4U |
| Serie |
Donar M He
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 105 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Buitendiameter | 225 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Kleur reflector | Zilver |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. systeemvermogen | 23 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Inbouwdiameter | 155 - 215 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Breedte | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Vermogensfactor | |
| Lengte | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Light4U
» Meer informatie over Light4U
Huidige product
Light4u Donar he 3000LM/930PW 23W 60° zwart
Artikelnummer: 25675561
Fabrikantnummer: 1.045EHB930006000000