Light4u Edda spot led 3000K 18,5W ip40 - 2.008C0B930004500000
Artikelnummer: 23261338 | Fabrikantnummer: 2.008C0B930004500000 | EAN: 8719981030976
Omschrijving
Edda L 2000Lm/930 18.5W 45° black
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2.008C0B930004500000. Het EAN nummer is 8719981030976. Het interne artikelnummer is 23261338.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Light4U
Toon alle producten van Light4U |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Stralingshoek | Breedstralend 41-80° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Lichtstroom | 2000 - 2000 lm |
| Geschikt voor lampvermogen | 18.5 - 18.5 W |
| Max. systeemvermogen | 18.5 W |
| Niet dimbaar | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| UNSPSC Code | 39111500 |
| Conditie/kortingsgroep | 301097 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën |
Spot schijnwerper
Armaturen |
Light4U
» Meer informatie over Light4U
Huidige product
Light4u Edda spot led 3000K 18,5W ip40
Artikelnummer: 23261338
Fabrikantnummer: 2.008C0B930004500000