Light4u Surt 1800-2150LM/930 29W 15-60° grey PD - S3-4215/930/GR
Artikelnummer: 23725502 | Fabrikantnummer: S3-4215/930/GR | EAN: 8719981064667
Omschrijving
Surt 1800-2150Lm/930 29W 15-60° grey PD
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S3-4215/930/GR. Het EAN nummer is 8719981064667. Het interne artikelnummer is 23725502.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Light4U
Toon alle producten van Light4U |
| Serie |
SURT
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Beschermingsklasse | II |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtkleur | Meerkleurig |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Slagvastheid | IK04 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2150 lm |
| Stralingshoek | Mediumstralend 21-40° |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Geschikt voor lampvermogen | 29 - 29 W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 55 °C |
| Aansluitwijze | Stroomrailadapter |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Niet dimbaar | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Traploos |
| UNSPSC Code | 39111500 |
| Conditie/kortingsgroep | 301097 |
| Lichtstroom | 1800 - 2150 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Light4U
» Meer informatie over Light4U
Huidige product
Light4u Surt 1800-2150LM/930 29W 15-60° grey PD
Artikelnummer: 23725502
Fabrikantnummer: S3-4215/930/GR