Lijnkoppelaar S KNX - 9070880
Artikelnummer: 26714142 | Fabrikantnummer: 9070880 | EAN: 4003468900253
Omschrijving
Lijnkoppelaar S KNX
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Theben
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 9070880. Het EAN nummer is 4003468900253. Het interne artikelnummer is 26714142.
| Klasse |
Lijnkoppelaar bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Theben
Toon alle producten van Theben |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Diepte | 65 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product
Lijnkoppelaar S KNX
Artikelnummer: 26714142
Fabrikantnummer: 9070880
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.