LTECH DALI Series Led driver dali NFC 100-700ma 20W - - SE-20-100-700-W1D
Artikelnummer: 26714054 | Fabrikantnummer: SE-20-100-700-W1D | EAN: 8720387935727
Omschrijving
LTECH LED Driver DALI NFC 100-700mA 20W - SE-20-100-700-W1D
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van LTECH
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SE-20-100-700-W1D. Het EAN nummer is 8720387935727. Het interne artikelnummer is 26714054.
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
LTECH
Toon alle producten van LTECH |
| Serie |
DALI Series
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 127 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| DIN-railmontage | Nee |
| Uitgangsstroom | 100 - 700 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Uitgangsspanning | 9 - 42 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Uitgangsvermogen | 0.9 - 20 W |
| Aantal kleurkanalen | |
| Bediening via Matter | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
LTECH DALI Series Led driver dali NFC 100-700ma 20W -
Artikelnummer: 26714054
Fabrikantnummer: SE-20-100-700-W1D