Lumiparts Accent led inbouwspot 3000K 3W inbouw stekker RVS 240LM - 2.11.1127
Artikelnummer: 23419970 | Fabrikantnummer: 2.11.1127 | EAN: 8720584022886
Het productnummer van de fabrikant is 2.11.1127. Het EAN nummer is 8720584022886. Het interne artikelnummer is 23419970.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Lumiparts
Toon alle producten van Lumiparts |
| Serie |
Accent
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK02 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Hoogte/diepte | 14 mm |
| Spanningstype | DC |
| Inbouwhoogte/diepte | 14 mm |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Inbouwdiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 72 mm |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Nom. stroom | 350 - 350 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Max. systeemvermogen | 3 W |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Materiaal afdekking | Glas mat/gesatineerd |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 25 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Lumiparts Led driver dpl110e 350ma 1 T/M 9X led 1W
Artikelnummer: 23420050
Fabrikantnummer: 3.10.0003
Lumiparts
» Meer informatie over LumipartsArtikelnummer: 23419970
Fabrikantnummer: 2.11.1127