Magnum Buiten aansluitkast 10KW ip65 overig 18 module - 900010
Artikelnummer: 12597526 | Fabrikantnummer: 900010 | EAN: 8717185490695
Omschrijving
Magnum installatiekast leeg, grijs, (hxbxd) 500x400x210mm, DIN-rail, inbouwdiepte 210mm, uitvoering deksel gesloten, behuizing overig, oppervlaktebescherming overig, RAL-nummer 7035, beschermingsgraad (IP) IP65, opbouw, 3 rijen, breedte in module-eenheden 18, type sluiting overig,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 900010. Het EAN nummer is 8717185490695. Het interne artikelnummer is 12597526.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
Schakelkast
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 400 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitbaar | Ja |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 4.5 kA |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Totaal aantal groepen | 2 |
| Aantal aardlekautomaten | 1 |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 2 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 3 |
| Type sluiting | Overig |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 0 A |
| Inbouwdiepte | 0 - 0 mm |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 1 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Ja |
| Aantal uitgaande lijnen | 3 |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 1 |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 1 |
| Opgenomen vermogen | 10000 W |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Magnum Buiten aansluitkast 10KW ip65 overig 18 module
Artikelnummer: 12597526
Fabrikantnummer: 900010