Magnum Infraroodpaneel Sol pro 300 watt - 600300
Artikelnummer: 26640812 | Fabrikantnummer: 600300 | EAN: 8721335040302
Omschrijving
MAGNUM Sol Pro 300 Watt
Het productnummer van de fabrikant is 600300. Het EAN nummer is 8721335040302. Het interne artikelnummer is 26640812.
Aanvullende informatie
MAGNUM Sol Pro 300 Watt - Infrarood plafondstralingspaneel, inclusief bevestigingbeugel (RAL 9016), 1.5m voedingslijn, 230Volt) (59 x 59 x 4 cm)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
| Klasse |
Infrarood stralingspaneel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
Infraroodpaneel
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9016 |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 590 mm |
| Met opdruk | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 105 °C |
| Opgenomen vermogen | 300 W |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 50 Hz |
| Diepte | 590 mm |
| Met omranding | Nee |
| Soort IR-straling | IR-C |
| Met lichtlijst | Nee |
| Oppervlaktestructuur voorplaat | Ruw |
| Kleur frame | Wit |
| Oppervlaktebehandeling materiaal frame | Gecoat |
| Oppervlaktebehandeling frontpaneel | Gecoat |
| Kleur frontpaneel | Wit |
| Materiaal frontpaneel | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Materiaal omlijsting | Kunststof |
| Stralingsrendement volgens IEC 60675-3 | 80 % |
| Categorieën |
Lokale verwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product