Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 1500W (10M2) - 111500
Artikelnummer: 26715375 | Fabrikantnummer: 111500 | EAN: 8721335041200
Omschrijving
MAGNUM Decoupling Cable MDC 1500W (10m2)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 111500. Het EAN nummer is 8721335041200. Het interne artikelnummer is 26715375.
| Klasse |
Elektrische vloerverwarming
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
MAGNUM Decoupling Systeem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 1000 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Lengte | 10000 mm |
| Met vloertemperatuursensor | Nee |
| Geschikt als verwarming voor buitenoppervlakken | Nee |
| Met regeling | Nee |
| Geschikt als verwarming voor dakoppervlakken | Nee |
| Aantal koudegeleiders | 1 |
| Vermogen | 150 W/m² |
| Belasting verwarmingsgeleider | 15 W/m |
| Lengte koudegeleiders | 2500 mm |
| Met draagmat | Nee |
| Oppervlakte | 10 m² |
| Dikte | 4.5 mm |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Aansluitvermogen | 1500 - 1500 W |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Ja |
| Weerstandswaarde | 35.3 Ohm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Fixatie warmtegeleider | Gelijmd |
| Model | Verwarmingskabel |
| Categorieën |
Vloerverwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 1500W (10M2)
Artikelnummer: 26715375
Fabrikantnummer: 111500