Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 525W (3,5M2) - 110525
Artikelnummer: 26715365 | Fabrikantnummer: 110525 | EAN: 8721335041132
Omschrijving
MAGNUM Decoupling Cable MDC 525W (3,5m2)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 110525. Het EAN nummer is 8721335041132. Het interne artikelnummer is 26715365.
| Klasse |
Elektrische vloerverwarming
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
MAGNUM Decoupling Systeem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 1000 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Met vloertemperatuursensor | Nee |
| Geschikt als verwarming voor buitenoppervlakken | Nee |
| Met regeling | Nee |
| Geschikt als verwarming voor dakoppervlakken | Nee |
| Aantal koudegeleiders | 1 |
| Vermogen | 150 W/m² |
| Belasting verwarmingsgeleider | 15 W/m |
| Lengte koudegeleiders | 2500 mm |
| Met draagmat | Nee |
| Oppervlakte | 3.5 m² |
| Lengte | 3500 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Aansluitvermogen | 525 - 525 W |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Ja |
| Weerstandswaarde | 100.8 Ohm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Fixatie warmtegeleider | Gelijmd |
| Model | Verwarmingskabel |
| Categorieën |
Vloerverwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 525W (3,5M2)
Artikelnummer: 26715365
Fabrikantnummer: 110525