Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling systeem set 3 M² incl wifi-therm. zwart - 443300
Artikelnummer: 26649410 | Fabrikantnummer: 443300 | EAN: 8721335041385
Omschrijving
MAGNUM Decoupling Systeem Set 3 m² incl WiFi-therm. zwart
Het productnummer van de fabrikant is 443300. Het EAN nummer is 8721335041385. Het interne artikelnummer is 26649410.
Aanvullende informatie
MAGNUM Decoupling Systeem Set 3 m² (2 m² verwarmd) incl WiFi-therm. zwart 300 Watt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
| Klasse |
Elektrische vloerverwarming
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
MAGNUM Decoupling Systeem
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 4000 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Ja |
| Geschikt als verwarming voor buitenoppervlakken | Nee |
| Met draagmat | Ja |
| Geschikt als verwarming voor dakoppervlakken | Nee |
| Aantal koudegeleiders | 1 |
| Vermogen | 150 W/m² |
| Belasting verwarmingsgeleider | 15 W/m |
| Lengte koudegeleiders | 2500 mm |
| Met vloertemperatuursensor | Ja |
| Met regeling | Ja |
| Oppervlakte | 3 m² |
| Dikte | 5.5 mm |
| Aansluitvermogen | 300 - 300 W |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Ja |
| Weerstandswaarde | 176.3 Ohm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Fixatie warmtegeleider | Gelijmd |
| Model | Verwarmingskabel |
| Categorieën |
Vloerverwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling systeem set 3 M² incl wifi-therm. zwart
Artikelnummer: 26649410
Fabrikantnummer: 443300
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.