Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling systeem set 4,5 M² incl wifi-therm. zwart - 443450
Artikelnummer: 26649412 | Fabrikantnummer: 443450 | EAN: 8721335041408
Omschrijving
MAGNUM Decoupling Systeem Set 4,5 m² incl WiFi-therm. zwart
Het productnummer van de fabrikant is 443450. Het EAN nummer is 8721335041408. Het interne artikelnummer is 26649412.
Aanvullende informatie
MAGNUM Decoupling Systeem Set 4,5 m² (3 m² verwarmd) incl WiFi-therm. zwart 450 Watt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
| Klasse |
Elektrische vloerverwarming
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
MAGNUM Decoupling Systeem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 750 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Met ruimtethermostaat | Ja |
| Lengte | 6000 mm |
| Geschikt als verwarming voor buitenoppervlakken | Nee |
| Met draagmat | Ja |
| Geschikt als verwarming voor dakoppervlakken | Nee |
| Aantal koudegeleiders | 1 |
| Vermogen | 150 W/m² |
| Belasting verwarmingsgeleider | 15 W/m |
| Lengte koudegeleiders | 2500 mm |
| Met vloertemperatuursensor | Ja |
| Met regeling | Ja |
| Oppervlakte | 4.5 m² |
| Dikte | 5.5 mm |
| Aansluitvermogen | 450 - 450 W |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Ja |
| Weerstandswaarde | 117.6 Ohm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Fixatie warmtegeleider | Gelijmd |
| Model | Verwarmingskabel |
| Categorieën |
Vloerverwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling systeem set 4,5 M² incl wifi-therm. zwart
Artikelnummer: 26649412
Fabrikantnummer: 443450
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.